160 | LETNÍ KRAJINA
BUBENÍČEK Ota (1871 – 1962)
- starting price: 14 000 CZK
- hammer price: 17 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na lepence, 35 x 49,5 cm, rámováno, datace - okolo 1920, signováno vpravo dole O Bubeníček.